2022. június 13. 19:30
Magyarország | Véghajrában a Telekomnál a 3G mobilhálózat lekapcsolása – hívta fel ügyfelei figyelmét a szolgáltató.
2022. május 13. 14:00
Ausztria | Hétfőtől nincs többé 3-G szabály, Ausztria felold minden, a járvány miatt elrendelt beutazási szabályt.
Legfrissebb
- 1 éve KVÍZ: Ki született Mikszáthfalván?
- 1 éve Egy bolgár kamionos mágnessel manipulálta a pihenőidőt
- 1 éve Eldől a Ferencváros sorsa
- 1 éve Polgármesteri vétó a pluszpénzek ellen
- 1 éve Megszerezhető az autópálya mellett kivágott fa
- 1 éve Az oroszlánt egy régi ismerőse keresheti meg váratlanul
- 1 éve Sorsoltak a magyar kupában
- 1 éve Árzuhanás a benzinkutakon
Legolvasottabb
- 24 óra
- 3 nap
- 1 hét
