2022. március 20. 13:25
Győrzámoly | Lejár a szerződése, ezért újra ajánlatot kért a közvilágítási árakra a szolgáltatótól Győrzámoly. Eddig 21,24 forintot fizettek kilowattóránkánt, most az energiaárrobbanás után 49,89 forintos árat kaptak, de ezt is csak 2024 végéig garantálják. Emiatt most megvizsgálják az egyetemes szolgáltatás lehetőségét.
Oldalszámozás
Legfrissebb
- 1 éve KVÍZ: Ki született Mikszáthfalván?
- 1 éve Egy bolgár kamionos mágnessel manipulálta a pihenőidőt
- 1 éve Eldől a Ferencváros sorsa
- 1 éve Polgármesteri vétó a pluszpénzek ellen
- 1 éve Megszerezhető az autópálya mellett kivágott fa
- 1 éve Az oroszlánt egy régi ismerőse keresheti meg váratlanul
- 1 éve Sorsoltak a magyar kupában
- 1 éve Árzuhanás a benzinkutakon
Legolvasottabb
- 24 óra
- 3 nap
- 1 hét
