2022. június 3. 15:00
Győr-Moson-Sopron | A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai illegális szoftvereket futtató laptopokat és hamis autódiagnosztikai eszközöket foglaltak le két Győr-Moson-Sopron megyei autószervizben. A műhelyek jogsértései a becslés alapján több mint harmincmillió forint kárt okoztak a jogtulajdonosoknak.
Legfrissebb
- 1 éve KVÍZ: Ki született Mikszáthfalván?
- 1 éve Egy bolgár kamionos mágnessel manipulálta a pihenőidőt
- 1 éve Eldől a Ferencváros sorsa
- 1 éve Polgármesteri vétó a pluszpénzek ellen
- 1 éve Megszerezhető az autópálya mellett kivágott fa
- 1 éve Az oroszlánt egy régi ismerőse keresheti meg váratlanul
- 1 éve Sorsoltak a magyar kupában
- 1 éve Árzuhanás a benzinkutakon
Legolvasottabb
- 24 óra
- 3 nap
- 1 hét
