2022. április 10. 16:00
Magyarország | Szombat este harmadjára léptek fel magyar előadók a TV2 jótékonysági gáláján. A Neked énekelekkel ezúttal az ukrán menekülteknek gyűjtött a csatorna, több mint 70 millió forint jött össze az este folyamán. A műsort Stohl András és Várkonyi Andrea vezették.
Legfrissebb
- 1 éve KVÍZ: Ki született Mikszáthfalván?
- 1 éve Egy bolgár kamionos mágnessel manipulálta a pihenőidőt
- 1 éve Eldől a Ferencváros sorsa
- 1 éve Polgármesteri vétó a pluszpénzek ellen
- 1 éve Megszerezhető az autópálya mellett kivágott fa
- 1 éve Az oroszlánt egy régi ismerőse keresheti meg váratlanul
- 1 éve Sorsoltak a magyar kupában
- 1 éve Árzuhanás a benzinkutakon
Legolvasottabb
- 24 óra
- 3 nap
- 1 hét
