2024. szeptember 2. 16:00
Győr | A Széchenyi István Egyetem az őszi félévben is megszervezi felvételi előkészítő képzéseit az „Út a felsőoktatásba” program részeként. Szeptembertől ingyenes matematikai, informatikai és műszaki kurzusokra várják azokat a fiatalokat, akik az egyetemi tanulmányokat megalapozó tudásanyag megismerése mellett intézményi többletpontokat is szereznének későbbi felvételijükhöz.
Legfrissebb
- 1 éve KVÍZ: Ki született Mikszáthfalván?
- 1 éve Egy bolgár kamionos mágnessel manipulálta a pihenőidőt
- 1 éve Eldől a Ferencváros sorsa
- 1 éve Polgármesteri vétó a pluszpénzek ellen
- 1 éve Megszerezhető az autópálya mellett kivágott fa
- 1 éve Az oroszlánt egy régi ismerőse keresheti meg váratlanul
- 1 éve Sorsoltak a magyar kupában
- 1 éve Árzuhanás a benzinkutakon
Legolvasottabb
- 24 óra
- 3 nap
- 1 hét
