2022. június 1. 19:00
Győr | A pandémia miatt hatályban lévő kormányzati intézkedések vállalkozásokat és magánszemélyeket segítő előírásai társaságunk számára jelentős bevételkieséseket, költségnövekedéseket okoztak, a tevékenységek finanszírozását pedig megnehezíti . Ez és a 2021-ben kialakuló energiaválság hatása a nyereséges működést nem tette lehetővé, írta Endrődi Péter, a Győr-Szol Zrt. igazgatóságának elnöke tavalyi évet összegző beszámolójában. Több mint 2 milliárdos veszteséggel zárta 2021-et a győri önkormányzat cége.
Legfrissebb
- 1 éve KVÍZ: Ki született Mikszáthfalván?
- 1 éve Egy bolgár kamionos mágnessel manipulálta a pihenőidőt
- 1 éve Eldől a Ferencváros sorsa
- 1 éve Polgármesteri vétó a pluszpénzek ellen
- 1 éve Megszerezhető az autópálya mellett kivágott fa
- 1 éve Az oroszlánt egy régi ismerőse keresheti meg váratlanul
- 1 éve Sorsoltak a magyar kupában
- 1 éve Árzuhanás a benzinkutakon
Legolvasottabb
- 24 óra
- 3 nap
- 1 hét
