2022. szeptember 28. 15:30
Magyarország | Az M2-es autóúton kecskék próbálnak meg feljutni a pályára - riasztották az elmúlt hétvégén a Magyar Közút Zrt. munkatársait. A négylábú állatok ijedten és nem a szokott módon próbáltak a pályán közlekedni. Megmentésük igazi csapatmunka volt.
Legfrissebb
- 1 éve KVÍZ: Ki született Mikszáthfalván?
- 1 éve Egy bolgár kamionos mágnessel manipulálta a pihenőidőt
- 1 éve Eldől a Ferencváros sorsa
- 1 éve Polgármesteri vétó a pluszpénzek ellen
- 1 éve Megszerezhető az autópálya mellett kivágott fa
- 1 éve Az oroszlánt egy régi ismerőse keresheti meg váratlanul
- 1 éve Sorsoltak a magyar kupában
- 1 éve Árzuhanás a benzinkutakon
Legolvasottabb
- 24 óra
- 3 nap
- 1 hét
