2024. november 1. 10:00
Győr | A IV. Győri Klíma Expo-n több testvérváros is képviseltette magát: szakmai standokkal és külön öko-tematikus előadásokkal emelték a rendezvény szakmai értékét. Az eseményen a polgármester bejelentette: újra akarja indítani a testvérvárosok közötti cserediák programot.
Legfrissebb
- 1 éve KVÍZ: Ki született Mikszáthfalván?
- 1 éve Egy bolgár kamionos mágnessel manipulálta a pihenőidőt
- 1 éve Eldől a Ferencváros sorsa
- 1 éve Polgármesteri vétó a pluszpénzek ellen
- 1 éve Megszerezhető az autópálya mellett kivágott fa
- 1 éve Az oroszlánt egy régi ismerőse keresheti meg váratlanul
- 1 éve Sorsoltak a magyar kupában
- 1 éve Árzuhanás a benzinkutakon
Legolvasottabb
- 24 óra
- 3 nap
- 1 hét
