2023. október 3. 13:00
Győr | Harminc év után új, korszerű operációs mikroszkóp érkezett nemrégiben a Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház Fül-Orr-Gégészeti és Fej-, Nyaksebészeti Osztály műtőjébe. Az első műtétet Dr. Tompos Tamás osztályvezető főorvos végezte el a ZEISS EXTARO 300 ENT műszer segítségével. Az országban elsőként a győri kórház kapott ilyen korszerű berendezést.
Legfrissebb
- 1 éve KVÍZ: Ki született Mikszáthfalván?
- 1 éve Egy bolgár kamionos mágnessel manipulálta a pihenőidőt
- 1 éve Eldől a Ferencváros sorsa
- 1 éve Polgármesteri vétó a pluszpénzek ellen
- 1 éve Megszerezhető az autópálya mellett kivágott fa
- 1 éve Az oroszlánt egy régi ismerőse keresheti meg váratlanul
- 1 éve Sorsoltak a magyar kupában
- 1 éve Árzuhanás a benzinkutakon
Legolvasottabb
- 24 óra
- 3 nap
- 1 hét
