2022. március 4. 15:56
Győr | Megkezdődött a nádvágás a Győr-Szol Zrt. kezelésében lévő városi tavakon. A vízfelületről nagy teljesítményű speciális géppel vágják le a nádat, a berendezéssel meg nem közelíthető helyeken kézi motoros kaszákat használnak a munkához.
Legfrissebb
- 1 éve KVÍZ: Ki született Mikszáthfalván?
- 1 éve Egy bolgár kamionos mágnessel manipulálta a pihenőidőt
- 1 éve Eldől a Ferencváros sorsa
- 1 éve Polgármesteri vétó a pluszpénzek ellen
- 1 éve Megszerezhető az autópálya mellett kivágott fa
- 1 éve Az oroszlánt egy régi ismerőse keresheti meg váratlanul
- 1 éve Sorsoltak a magyar kupában
- 1 éve Árzuhanás a benzinkutakon
Legolvasottabb
- 24 óra
- 3 nap
- 1 hét
