2024. október 16. 08:00
Győr | Április és július után már megint elromlott mindkét sugárterápiás gép a győri Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórházban. Mindez nem a kórház közleményéből került nyilvánosságra, hanem az egyik győrieknek szánt Facebook-oldal bejegyzéséből.
Legfrissebb
- 1 éve KVÍZ: Ki született Mikszáthfalván?
- 1 éve Egy bolgár kamionos mágnessel manipulálta a pihenőidőt
- 1 éve Eldől a Ferencváros sorsa
- 1 éve Polgármesteri vétó a pluszpénzek ellen
- 1 éve Megszerezhető az autópálya mellett kivágott fa
- 1 éve Az oroszlánt egy régi ismerőse keresheti meg váratlanul
- 1 éve Sorsoltak a magyar kupában
- 1 éve Árzuhanás a benzinkutakon
Legolvasottabb
- 24 óra
- 3 nap
- 1 hét
