2022. június 20. 10:30
Győr | A több mint húsz cégből álló számlagyár összesen félmilliárd forintnyi áfát tüntetett el különböző szolgáltatásokról kiállított hamis számlákkal. A NAV a bűnszervezet öt vezetőjét őrizetbe vette, a Győri Járásbíróság közülük két fő bűnügyi felügyeletéről és három fő letartóztatásáról döntött.
Legfrissebb
- 1 éve KVÍZ: Ki született Mikszáthfalván?
- 1 éve Egy bolgár kamionos mágnessel manipulálta a pihenőidőt
- 1 éve Eldől a Ferencváros sorsa
- 1 éve Polgármesteri vétó a pluszpénzek ellen
- 1 éve Megszerezhető az autópálya mellett kivágott fa
- 1 éve Az oroszlánt egy régi ismerőse keresheti meg váratlanul
- 1 éve Sorsoltak a magyar kupában
- 1 éve Árzuhanás a benzinkutakon
Legolvasottabb
- 24 óra
- 3 nap
- 1 hét
