2022. május 10. 13:48
Győr | A Covid előtti idő óta most először tartott a Győri Törvényszék összbírói értekezletet, ezen részt vettek az ítélőtábla és a törvényszék illetékességébe tartozó területek bírái és Senyei György, az Országos Bírói Hivatal (OBH) elnöke is. Szóba került az idén létrejött csornai bíróság, és az is, hogy hamarosan új ember vezeti a törvényszéket. Még nem tudni, kicsoda.
Legfrissebb
- 1 éve KVÍZ: Ki született Mikszáthfalván?
- 1 éve Egy bolgár kamionos mágnessel manipulálta a pihenőidőt
- 1 éve Eldől a Ferencváros sorsa
- 1 éve Polgármesteri vétó a pluszpénzek ellen
- 1 éve Megszerezhető az autópálya mellett kivágott fa
- 1 éve Az oroszlánt egy régi ismerőse keresheti meg váratlanul
- 1 éve Sorsoltak a magyar kupában
- 1 éve Árzuhanás a benzinkutakon
Legolvasottabb
- 24 óra
- 3 nap
- 1 hét
